Novoroční slevy do 21.1.2022 až -46%! Přijďte si vyzkoušet naši kolekci na prodejnách v Praze a Plzni a poznejte ten rozdíl! 

Proč MatraceX?

Proč zvolit ortopedickou matraci od MatraceX?

 

Důvod #1

Neproleží se

- není totiž pěna jako pěna. Pěny z kolekce X výrazně překonají běžně používané pěny na našem trhu a to nejen vysokou hustotou až 55 Kg/m3 ale také svými vlastnostmi jako je špičková vzdušnost, tvarová stálost (odchyla do 5% po dobu 10 ti let používání) a nosnost, která je 155 Kg/osoba. 

 

 Důvod #2

Skvělý potah

- velmi příjemný potah, z designové šedé látky, kterou necháváme vyrábět v Belgii, má vysokou gramáž, velmi dobrý odvod vlhkosti, přírodní složení v kobinaci s Viskózou. Potah je vhodný i pro alergiky a je upraven proti roztočům. 

 

Důvod #3

Zaměřeno na komfort

Na základě zpětné vazby jak na našich prodejnách, tak následně po zakoupení máme velice dobré ohlasy zákazníků na špičkový komfort matrací z řady X. Porovnat si je můžete i vy, díky přímému srovnání s naší standardní řadou Matracezahubicku.cz, kterou je možné u nás na prodejnách vyzkoušet také. 

 

Důvod #4

30 dní na výměnu

Pokud vám matrace nebude vyhovovat, vyměníme vám ji v rámci naší kolekce za jinou :-) Více zde

 

Důvod #5

Luxusní matrace, bez luxusní ceny

MatraceX jsou aktuálně až o 45% levnější oproti matracím v srovnatelných parametrů z řetězce. Proč tedy dávat 20 i více tisíc za matrace s nafouknutou marží? Využijte aktuálních cen před plánovaným zdražením! Akční ceny platí do odvolání. 

 

Důvod #6

Kvalitní výroba

Žádná Čína ani Polsko, matrace vyrábíme v moderních výrobních závodech v ČR a v Německu s maximálním zaměřením na kvalitu a použité materiály.  

 

Důvod #7

Showroomy v Praze a Plzni

Nedáte dopustit na osobní vyzkoušení? Budeme rádi, když se za námi zastavíte, rádi Vám matrace předvedeme a v klidu si je můžete vyzkoušet - bez otravných "prodejců". Naše prodejny najdete zde

 

Důvod #8

Výběr raz-dva

Tři typy, jedna výška, jeden potah. X-Original je tvrdší se skvělou vzdušností a výbornou oporou páteře. X-Memory je tvrdší s paměťovou pěnou a zvýšenou šetrností ke kloubům. X-Viva je úžasně měkká a komfortní. 

 

Důvod #9

Jsme rodinná firma s tradicí

S vývojem a výrobou matrací  máme více jak 15 let zkušeností, od r. 2009 provozujeme obchod Matracezahubicku.cz, který patří k předním dodavatelům matrací v ČR s více než 40 000 zákazníky ročně. Na základě zpětné vazby našich zákazníků přinášíme v ČR unikíátní kolekci MatraceX zaměřenou na to nejlepší pro Váš zdravý spánek, regeneraci a snadnost výběru.

Jsme tu pro vás a rádi Vám kdykoliv poradíme s výběrem ať už na tel. +420 724 179 544 , emailu info@matracex.cz či osobně na našich prodejnách.

 

Perfektní spánek, jednoduše

Opora páteře

Kombinace Superpěn se zvýšenou stabilitou středu pro dokonalou oporu páteře a příjemný pocit pevnosti.

Vzdušnost

Technologie otevřených buněk s efektivní termoregulací zaručuje perfektní vzdušnost bez pocení a přehřívání.

Opravdový komfort

Ložné plochy jsme navrhli pro zmírnění tlaku na unavené tělo a pro skvělé rozložení hmotnosti po celé matraci.

30 dní na vyzkoušení

30 dní na vyzkoušení

Pokud nebudete s matrací spokojeni, zdarma Vám zajistíme její výměnu za jakýkoli jiný typ z naší nabídky, poštovné je na nás :-)

Doprava + služby zdarma

Matraci Vám zdarma dodáme po celé ČR, v Praze a Plzni navíc vlastní dopravou - vyneseme zdarma až do bytu

Skvělý zákaznický servis

Jsme vám připraveni zodpovědět všechny dotazy, rádi vám poradíme s výběrem a domluvíme vyhovující termín dodání

Uložení matrace

Matraci uložíte jednoduše na váš stávající rošt či pevnou desku

Polohovací rošt

Rádi si postel napolohujete do oblíbené polohy při čtení či jen tak? Díky vysoké pružnosti se Matrace X pěkně přizpůsobí.

Pevný rošt

Uložte vaši novou matraci na jakýkoli rošt ať už je z masivního dřeva či pružných lamel a udělejte ze vzdušné matrace extra vzdušnou :-)

Pevná deska

Díky vysoké vzdušnosti použitých pěn s výborným odvodem vlhkosti, můžete matraci uložit i na pevnou desku.

Na zem

Matrace na zemi? Matrace X s tím díky pružným a vzdušným pěnám nemají problém :-)

Vyrábíme pro Vás v ČR

Používáme jen certifikované materiály, které jsou vhodné i pro alergiky a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Veškeré materiály jsme pečlivě vybrali a prověřili zátěžovými testy ve spánkové laboratoři tzv. válcovým testem, který simuluje opotřebení matrace v průběhu jejího používání, ortopedické vlastnosti jsme testovali strojem ErgoCheck, který měří tlak na matraci při zatížení uživatelem, čímž jsme zajistili optimální složení pěn a jejich kombinace s cílem té nejlepší opory páteře a zároveň snížení otlaku na tělo.

Přijďte si k nám poležet

Praha

Primátorská 49
182 00 - Praha 8

Plzeň

OC Area Bory
Sukova 23, 301 00 - Plzeň

Jsme tu pro vás

Nevíte si s něčím rady nebo chcete pomoci s výběrem té správné matrace pro váš dokonalý spánek?

Zavolejte nám!

724 179 544

nebo nám napište
info@matracex.cz

FAQ - Nejčastější dotazy

Víme, že nákup nové matrace není častokrát jednoduché rozhodnutí, zejména pokud se rozhodnete investovat do matrace kvalitní. Navíc je běžné, že si vaše tělo může na novou matraci zvykat i několik týdnů. Proto všem našim zákazníkům nabízíme bezrizikové vyzkoušení matrace po dobu až 30ti dnů od jejího doručení. Pokud vám nebude matrace vyhovovat, stačí nás kontaktovat emailem či telefonicky a my pro vás zajistíme zdarma její stažení a výměnu za jakýkoliv jiný model z naší nabídky. Zkrátka vám chceme nákup nové matrace co nejvíce zpříjemnit. Za jakých podmínek můžete matraci vyměnit, ptáte se? Stačí vrátit matraci čistou a bez poškození. V případě vrácení matrace znečištěné či poškozené, vám můžeme naúčtovat uvedení matrace do původního stavu, toť vše, žádné další skryté poplatky ani příplatky.

Kvalita pěn a jejich unikátní kombinace. Zní to možná otřepaně, ale je to opravdu tak. Když jsme vytvářeli projekt Matrace X, bylo naším hlavním cílem vybrat ty nejlepší dostupné pěny v Čechách a vytvořit matrace, za které se nemusíme stydět, ty co vám dodají oporu, kterou jste nečekali, pružnost a vzdušnost na úrovni pružinových matrací a hlavně životnost přesahující 8 let (doba doporučená pro obměnu matrací, zejména z hygienických důvodů). A co jsou nejlepší dostupné pěny v Čechách? Pěny o průměrné objemové hustotě pěn 50kg/m3, navíc s nejmodernějšími technologiemi jako je hybridní studená pěna či pěna X s extrémní tahovou pružností a tvarovou stálostí. To vše s cílem nabídnout jediné, poctivou českou supermatraci, kterou budete mít rádi a na které se konečně zregenerujete.

Ano, jakýkoliv rozměr, ať už do karavanu či vaší starožitné postele, vyrobíme jakýkoliv rozměr matrace na míru. Stačí vyplnit poptávkový formulář (odkaz na matrace na míru) a my vám rádi a nezávisle zašleme nabídku. Dodání je zhruba 14 dní a doprava zdarma.

Načítám, prosím vydržte...