Doprava zdarma na všechny matrace. Vyzkoušejte na našich showroomech nebo objednejte online!

O nás

Matracím se věnujeme už více než 15 let

S vývojem a výrobou matrací  máme více jak 15 let zkušeností, evropské výrobce pěn a jejich materiály známe skrz na skrz, víme, co je pěna kvalitní a nekvalitní, jaký rozdíl hraje objemová hustota pěny (opravdu diametrální) a že je to ten nejdůležitější faktor ovlivňující životnost pěny. Od roku 2009 provozujeme úspěšný obchod Matracezahubicku.cz, který nyní patří k předním dodavatelům matrací v ČR s desítkami tisíc prodaných matrací ročně. Jejich zkušenosti si můžete přečíst zde. (odkaz).

Proč vznikly MatraceX?

Chtěli jsme zkrátka zákazníkům přinést první, opravdu premiovou českou kolekci matrací. Hlavním kritériem při tvorbě naší kolekce byl nekompromisní výběr těch nejlepších pěn, žádné průměrné pěny s nafouknutým marketingem a astronomickou marží, ale opravdu ty nejlepší pěny s objemovou hustotou až 50Kg/m3, které prostě za 10 let neproležíte.

Není to ale jen bytelnost a vysoká objemová hustota co použité pěny odlišuje, jsou to i ty nejmodernější technologie speciálních pěn s otevřenou buněčnou strukturou pro nevídanou vzdušnost, pružnost, tvarovou stálost a oporu. Také vysoce efektivní paměťová pěna pro dokonalou relaxaci celého těla a díky výraznému zmírnění otlaku na klouby a páteř pro pocit stavu bez tíže. A také náš favorit - pěna X, která jsou pružností, vzdušnost a tvarovou stálostí předčí všechny dosud vyráběné pěny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz